• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  3993 252 0915
اخبار
دوشنبه, 31 فروردين 1394
Read More...
اسما یعنی همه‌ی آنچه که از یک سیستم مدیریت آنلاین مؤسسه آموزشی نیاز دارید!
پنج شنبه, 01 فروردين 806
اسما یعنی همه‌ی آنچه که از یک سیستم مدیریت آنلاین مؤسسه آموزشی نیاز دارید!     امکانات سیستم اسما Read More...
IMAGE دوره های آتی
دوشنبه, 30 -3443
کد دوره نام دوره نوع دوره مدرس تعداد جلسات مهلت ثبت نام شروع دوره ظرفیت هزینه هر جلسه نام نویسی 1001 دوره فتوشاپ cc از مقدماتی تا پیشرفته حمید رئیسی 10 جلسه 1394/02/15 1394/02/20 25 نفر 10000 تومان                                                                  برخی نکات مهم: *... Read More...
مزایای معرف
دوشنبه, 31 فروردين 1394
  علاقه مندان شرکت در دوره های آموزشی می توانند 3 نفر از دوستان خود را جهت شرکت در هر کدام از دوره ها دعوت نمایند و بن رایگان شرکت در یکی از دوره های مورد تقاضا را دریافت نمایند.بدین منظور دوستان شما می توانند در هنگام تکمیل فرم ثبت نام ، در قسمت "نام و... Read More...

برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با کامپیوتر و معرفی به آزمون فنی و حرفه ای

درباره پی سی آکادمی

بسمه تعالی

آکادمی کامپیوتر مشهد ، برگزارکننده دوره های آموزشی نرم افزارهای کامپیوتری از سال 1393 شروع بکار کرده است و این درگاه با هدف ثبت نام و معرفی به آموزش در سطوح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته در تمامی مقاطع سنی راه اندازی شده است.
اصلی ترین هدف آکادمی کامپیوتر مشهد ، ارتقای سطح علمی دانش پژوهان و تسهیل در استخدام های دولتی و خصوصی می باشد. در همین راستا کلیه دانش پژوهان می توانند پس از اتمام دوره با پرداخت مبلغ صدور مدرک ، گواهی پایان دوره خود را اخذ نمایند.

دفتر اصلی: بین امامت 40 و 42 - پلاک 512 - طبقه اول - واحد 1
محل برگزاری کلاس ها: احمد آباد - بلوار رضا

تلفن ثبت نام و پشتیبانی: 09152523993
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
آدرس سایت: www.pc-academy.ir

پی سی آکادمی چگونه کار می کند؟

دوره های خصوصی: کاربر پس از انتخاب یکی از دوره های خصوصی ، به صفحه ثبت نام منتقل شده و پس از تکمیل فرم ثبت نام ، حداکثر تا دو روز کاری با وی تماس گرفته شده و جهت ملاقات با کارشناس ثبت نام ، هماهنگی های لازم صورت می گیرد و زمان های مشترک بین استاد و دانش پژوه و تعداد جلسات مورد نیاز ، بررسی خواهد شد.

دوره های گروهی: کاربر پس از انتخاب یکی از دوره های گروهی ، به صفحه ثبت نام منتقل شده و پس از تکمیل فرم ثبت نام، جهت نهایی کردن ثبت نام حداکثر تا دو روز کاری با وی تماس گرفته شده و پس از به حد نساب رسیدن ظرفیت کلاس، جهت شرکت در دوره با کلیه دانش پژوهان تماس گرفته خواهد شد.

تلفن ثبت نام و پشتیبانی: 09152523993