• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  3993 252 0915

 

علاقه مندان شرکت در دوره های آموزشی می توانند 3 نفر از دوستان خود را جهت شرکت در هر کدام از دوره ها دعوت نمایند و بن رایگان شرکت در یکی از دوره های مورد تقاضا را دریافت نمایند.
بدین منظور دوستان شما می توانند در هنگام تکمیل فرم ثبت نام ، در قسمت "نام و نام خانوادگی معرف" ، نام شما را وارد نمایند.

برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با کامپیوتر و معرفی به آزمون فنی و حرفه ای

درباره پی سی آکادمی

بسمه تعالی

آکادمی کامپیوتر مشهد ، برگزارکننده دوره های آموزشی نرم افزارهای کامپیوتری از سال 1393 شروع بکار کرده است و این درگاه با هدف ثبت نام و معرفی به آموزش در سطوح مقدماتی ، متوسط و پیشرفته در تمامی مقاطع سنی راه اندازی شده است.
اصلی ترین هدف آکادمی کامپیوتر مشهد ، ارتقای سطح علمی دانش پژوهان و تسهیل در استخدام های دولتی و خصوصی می باشد. در همین راستا کلیه دانش پژوهان می توانند پس از اتمام دوره با پرداخت مبلغ صدور مدرک ، گواهی پایان دوره خود را اخذ نمایند.

دفتر اصلی: بین امامت 40 و 42 - پلاک 512 - طبقه اول - واحد 1
محل برگزاری کلاس ها: احمد آباد - بلوار رضا

تلفن ثبت نام و پشتیبانی: 09152523993
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
آدرس سایت: www.pc-academy.ir

پی سی آکادمی چگونه کار می کند؟

دوره های خصوصی: کاربر پس از انتخاب یکی از دوره های خصوصی ، به صفحه ثبت نام منتقل شده و پس از تکمیل فرم ثبت نام ، حداکثر تا دو روز کاری با وی تماس گرفته شده و جهت ملاقات با کارشناس ثبت نام ، هماهنگی های لازم صورت می گیرد و زمان های مشترک بین استاد و دانش پژوه و تعداد جلسات مورد نیاز ، بررسی خواهد شد.

دوره های گروهی: کاربر پس از انتخاب یکی از دوره های گروهی ، به صفحه ثبت نام منتقل شده و پس از تکمیل فرم ثبت نام، جهت نهایی کردن ثبت نام حداکثر تا دو روز کاری با وی تماس گرفته شده و پس از به حد نساب رسیدن ظرفیت کلاس، جهت شرکت در دوره با کلیه دانش پژوهان تماس گرفته خواهد شد.

تلفن ثبت نام و پشتیبانی: 09152523993